Details
Linosnedes en beelden
In het MFC ’t Knooppunt in Valburg worden van maart tot en met mei 2025 bijzondere drukwerken van Elles de Boer en beelden van Chantalle van de Kerkhof getoond.
Elles de Boer maakt grote kleuren linosnedes met abstracte vormen. Zij denkt buiten de conventionele grenzen om. Haar stijl is treffend en gedurfd, hetgeen haar werk een energiek en levendig karakter geeft. Elles onderzoekt en experimenteert om tot nieuwe oplossingen of vormen van expressie te komen. Zo brengt ze iets nieuws in zichzelf én in de wereld om haar heen. Alles wat Elles maakt, is altijd nauw verbonden met wat haar op dat moment bezighoudt.
Chantalle van de Kerkhof maakt grafiek en beelden van hout. Ze werkt vanuit thema’s die haar persoonlijk raken: zo vertaalt ze haar ideeën in gestileerde huizen en opvouwbare huisjes, vaak gecombineerd met wortels als symbool voor geaardheid en afkomst. Met haar werk creëert Chantalle een ruimte waarin de toeschouwer letterlijk en figuurlijk in zou kunnen stappen, dit geeft haar werk een performatief en interactief karakter.
’t Knooppunt is geopend op dinsdag- en donderdagochtend van 10.00-12.00 uur, op dinsdag- en woensdagavond van 20.00-22.00 uur en tijdens alle activiteiten.
Molenhoekplein 2, Valburg, www.knooppuntvalburg.nl.
Informatie over exposities .