Details
Museumpark Orientalis
Rumi wandeling door Sinan Can in Museumpark Orientalis
Op zondag 7 juli van 12.00 tot 13.30 uur kunnen de bezoekers aan Museumpark Orientalis meewandelen met Sinan Can. Tijdens de wandeling door het park gaat hij vertellen over de vriendschap van Rumi met Shams.
Voor deelname aan de wandeling wordt de entreeprijs van het museumpark gevraagd, toegang met Museumkaart is gratis. Aanmelden voor de wandeling is niet nodig. Het is aan te raden om je om 11:30 uur te melden bij de kassa.
Dorp
Andelst, Driel, Elst, Hemmen, Herveld, Heteren, Homoet, Oosterhout, Randwijk, Slijk-Ewijk, Valburg, ZettenVoor wie
Jongeren, Volwassenen, SeniorenWaar
Gemeente Overbetuwe, Driel, Elst, Herveld - Andelst, Heteren, Oosterhout, Randwijk, Slijk-Ewijk / Loenen, Valburg en Homoet, Zetten - Hemmen, EldersWaarover
Ontmoeten, Religie / spiritueelWat
(Netwerk)bijeenkomst, Presentatie / lezing / onderzoekGeschikt voor mensen met een beperking
JaReacties
Over de organisator
Over de organisator
Reis in eigen land naar het nabije Midden-Oosten! In het 30 ha groot Museumpark Orientalis beleef je de kleurrijke wereld van christendom, jodendom en de islam.... Lees meer