Online tekenavond 'Teken(t)huisje'

Tekenhuisje

  • 121 weergaven

Details

Donderdag 13 maart 2025 van 20:30 tot 22:00 uur

Afgelopen

Wat is een Teken(t)huisje?
Bij een Teken(t)huisje kom je online samen om 1,5 uur lang creatief bezig te zijn. We ontmoeten elkaar in Teams en starten met een kort voorstelrondje + vertellen wat je gaat doen.Daarna kun je óf zelf direct aan de slag als je al weet wat je wilt gaan doen, óf je kiest ervoor om een simpele opdrachtuitleg te volgen die je in de flow brengt. We zien elkaar op het scherm, je mag je microfoon uitzetten maar je mag ook verder kennismaken.Een kwartier voor tijd koppelt iedereen terug hoe het was en laat je je progressie zien.

Wat kun je verwachten?
De opdrachten zijn laagdrempelig en bedoeld om je in de flow te brengen. We werken met materialen die de meeste mensen al wel kennen, zodat je niet met veel gedoe hoeft te beginnen. De bedoeling is dat je lekker in de flow komt en het plezier ervaart van creëren.Ben je al bezig met eigen werk en wil je daarmee verder? Super! Dan sla je de opdracht lekker over en ga je direct aan de slag. Jouw feestje!

Waarom een Teken(t)huisje?
Het is perfect voor als je geen tijd hebt om ergens naartoe te gaan, maar toch even wilt ontsnappen aan de dagelijkse drukte. Het helpt je om echt even in de flow te komen en je creativiteit te laten stromen! Dus Netflix uit, pak je spullen en schuif aan!

  • 1,5 uur tijd voor jezelf
    10 plekken
    7,50 per avond
    Online via Teams
    Eigen materialen gebruiken
    Ontmoet gelijkgestemden

Meld je aan via de website dan ontvang je tijdig de instructies en de link naar Teams

Dorp

Andelst, Driel, Elst, Hemmen, Herveld, Heteren, Homoet, Oosterhout, Randwijk, Slijk-Ewijk, Valburg, Zetten

Voor wie

Volwassenen, Senioren

Waar

Gemeente Overbetuwe, Driel, Elst, Herveld - Andelst, Heteren, Oosterhout, Randwijk, Slijk-Ewijk / Loenen, Valburg en Homoet, Zetten - Hemmen, Elders

Waarover

Recreatie / ontspanning

Wat

Workshop / cursus

Geschikt voor mensen met een beperking

Ja

Reacties

Over de organisator

Over de organisator
Wil jij ook creatief bezig zijn maar komt het er steeds niet van? Ervaar je een drempel om je spullen klaar te leggen? Heb je al...... Lees meer