Seizoensopening Museumboerderij Den Tip met Overbetuwse koren

Koor Couleur Locale

  • 174 weergaven

Details

Zaterdag 5 april 2025 van 10:30 tot 16:00 uur

Afgelopen

Museumboerderij Den Tip

Merkenhorststraat 2, Herveld

Zin in een muzikale dag in een sfeervolle omgeving? Op zaterdag 5 april laten vier koren uit Overbetuwe zich horen tijdens de opening van het nieuwe seizoen van Museumboerderij Den Tip in Herveld. De boerderij is een bijzondere T-boerderij, kenmerkend voor de Betuwe, met een unieke waterzolder en een bakhuis met een oude kruidenierswinkel erin. 

De vier koren die op deze openingsdag optreden, zijn koor Maranatha uit Herveld (11.00 uur), Animato uit Zetten (12.00 uur), Couleur Locale uit Heteren (13.00 uur) en Koor Eigen Wijs uit Elst (14.00 uur).

Het repertoire van de koren loopt uiteen van religieus geïnspireerde liederen tot licht klassiek, wereldmuziek, folk, pop, shanty, gospel en hedendaagse muziek met een theatraal tintje. Het Elster Koor Eigen Wijs zal die middag in Den Tip een tip van de sluier oplichten van haar nieuwe productie ‘Helden’, die in november in Theater De KiK te zien is. 

Naast het genieten van de koren is er alle gelegenheid om de Museumboerderij onder begeleiding van een gids te bezichtigen. De vrijwilligers zijn graag bereid tekst en uitleg te geven bij een kopje koffie en een appelflap. Museumboerderij Den Tip is gevestigd aan de Merkenhorststraat 2 te Herveld. Iedereen is van harte welkom tussen 10.30 en 16.00 uur.

Dorp

Herveld

Voor wie

Kinderen, Jongeren, Volwassenen

Waar

Herveld - Andelst

Waarover

Muziek / dans / zang, Onderwijs / educatie / voorlichting

Wat

Opening / onthulling, Voorstelling / optreden

Over de organisator

Over de organisator
Gemengd Koor / Muziek / Zingen Wij zijn een gemengd koor uit Heteren, in 1996 opgericht door een aantal enthousiaste “lokale” Heterenare...... Lees meer