Doet u ook mee? Op woensdag 20 augustus houden wij onze eerste puzzeltocht voor scootmobielrijders. Startpunt is ‘Thee van Toen’ alwaar we, onder het genot van een kopje thee met iets erbij, uitleg krijgen over de opzet van de middag. Daarna gaan de samengestelde duo’s om de beurt van start.
De route zelf hoeft u niet uit te puzzelen (die wordt duidelijk op papier aangegeven), maar in iedere straat waar u komt staat u een ‘vraag’ te wachten. U moet dan denken aan een combinatie van algemene kennisvragen, vragen over de omgeving waar u rijdt en leuke logische puzzelvragen. Samen met uw ‘partner-voor-één-middag’ probeert u op iedere vraag een antwoord te geven. En wie weet, misschien bent u uiteindelijk wel de winnaars van de tocht en ontvangt u beide een klein prijsje?!
Deelname is slechts €8,- en inclusief twee keer thee, iets lekkers en gegarandeerde gezelligheid. Wees erbij en ervaar hoe leuk en waardevol het is om samen buiten te zijn, te puzzelen en te genieten van ‘ons mooie Elst’.
Aanmelden (uiterlijk maandag 18 augustus) of meer informatie? Mail naar:
of bel naar: (085) 0406066
We kijken ernaar uit u te ontmoeten op 20 augustus!
Verdere informatie:
Start- en eindpunt: Thee van Toen (1e Molenbergstraat 12, Elst)
Datum: Woensdag 20 augustus
Tijden: 14.00 – 16.00 uur
Kosten: € 8,-